ZEYDANLI TURİZM İNŞAAT
ve TİCARET A.Ş.

ZEYDANLI TURİZM İNŞAAT
ve TİCARET A.Ş.

İş hayatına aile firması olarak başlayan firmamız; inşaat sektörüne Kollektif şirket olarak adım atmış, 1999 yılında Zeydanlı Turizm İnşaat ve Tic. Ltd. Şti. daha sonra da 2018 yılında Zeydanlı Turizm İnş. ve Tic. A.Ş. olarak tüm süreçlerinde kazanılan yaklaşık 21 yıllık deneyimle birçok projede isim yapmıştır.

Bu doğrultuda;

  • Tüm faaliyetlerimizde, kanunlara ve yasalara uygun davranmak
  • OHSAS 18001 STANDARTLARINDA İşçi sağlığı ve iş güvenirliğini ön planda tutmak,
  • ISO 14001 STANDARTLARINDA çevreyi ve doğayı korumak,
  • Çalışanlarımızla, taşeronlarımızla yan sanayi ve tedarikçilerimizle olan ilişkilerimizde adil olmak, karşılıklı fayda sağlamak,
  • Dürüst, güvenilir sosyal sorumluluk ve gizlilik prensiplerine sürekli sahip çıkmak,
  • Konularında iyi yetişmiş, deneyimli insan kaynağı ile çalışarak; tasarımda, üretimde, yapımda, montajda ve iş yönetiminde kaliteyi ön plana almak ve taahhüdümüzdeki işleri ISO 9001 STADARTLARINDA zamanında ve kaliteli şekilde tamamlama ilkeleri doğrultusunda çalışma gayretindeyiz.
Firmamız ayrıca restorasyon konusunda da resmi kurumlar ile de çalışmalarını sürdürmektedir.

Vizyonumuz

İnşaat Sektöründe Verimlilik, Kalite, İş ve Çalışan Güvenliği Konularında Standartları Belirleyen En Güvenilir Şirketler Arasında Yer Alma Hedefi Ve Bilinci İle Yarının Teknolojilerini Uygulamak, Faaliyet Alanımızdaki Tüm Gelişmeleri Yakından Takip Etmek, Sektörde Örnek Firma Olmaktır.

Misyonumuz

Şirketimizin bütün maddi ve manevi kaynaklarını ve yeteneklerini, mükemmelliğe erişmek için sürekli canlı tutmak, tüm gücümüzü en iyi hizmet için seferber etmek.